Kursumuz

Eylül Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir. Kursumuzda halen B (otomobil) A - A1 - A2 (motosiklet), C (kamyon), D (otobüs), CE (römork) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 20′ er kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. 


Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Eylül Sürücü Kursu, adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi bir ortam sunmaktadır. Eylül Sürücü Kursu; trafik kurallarını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en önemli hedefi olarak vizyonuna almıştır. 


Güvenli araçlarla akan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi en önemli görevimizdir. Eğitimli sürücüler yetiştirmek yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır. Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi Eylül Sürücü Kursu başlattığı trafik eğitim seferberliği ile olacaktır. Eğitim kurumu olduğumuzun bilinci ve sorumluluğuyla üzerimize düşenden fazlasını yapmayı kendimize hedef olarak koymamız; siz değerli sürücü adaylarımız için eğitsel yeterlilik sağlayacaktır. Eylül Sürücü Kursu gelecek eğitim öğretim döneminde ilk ve orta öğretim okullarında trafik bilincinin yerleşmesi için ; ücretsiz trafik eğitimi, seminerler, broşür, kitapçık, CD gibi eğitim materyalleri ile hizmet edecektir.