Simülatör

Eylül Sürücü Kursu olarak, sürücü adaylarımızı akan trafik eğitimine geçmeden önce güvenli bir ortamda araç kullanmaya hazırlamak adına similatör eğitimleri vermekteyiz. Similatör çalışmalarımızda sürücü adaylarına temel seviyede araç kulllanımıyla ilgili bilgiler verilmekte, trafik kuralları hakkında çeşitli çalışmalar yapılmaktadır.

Similatör eğitiminde; adaylarla farklı koşularda araç kullanmanın pratiği yapılmakta ve adayın kendine olan güveni arttırılmaktadır. Yoğun trafik, yağmurlu-karlı hava vb. çeşitlendirmelerle adayın değişen çevre ve hava şartlarında paniklememesi, bu şartlarla karşılaştığında ne yapacağını bilmesi sağlanmaktadır.

Similatör eğitim aracımız her yaştan insanın ilgisi çekecek şekilde dizayn edilmiş ve güncellenmiş yol haritalarıyla sürücü adaylarımızın kullanımına sunulmuştur. Gerçeğe yakın yapısı sayesinde de özellikle direksiyon hakimiyeti konusunda sorun yaşayan adaylara fayda sağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı sürücü adayları için 2 ders similasyon uygulamasını zorunlu tutmaktadır. Fakat bizler adaylarımız kendilerini yeterli hissedene kadar onlara similasyon eğitimi konusunda yardımcı ve destek olmaktayız.