Özel Direksiyon Dersi

Yazılı sınavı geçtikten sonra sıra sürücü adayları için büyük önem arz eden direksiyon sınavlarına gelir. Direksiyon sınavlarında sürücü adaylarının başarılı olabilmeleri için eğitimlerini tam olarak almaları, sınav pistini ve sınav kurallarını tam olarak öğrenmeleri gerekmektedir.

Eylül Sürücü Kursu açıldığı günden beri yüksek başarı sıralamaları ile adını duyurmaya başlamıştır. Milli Eğitim Bakanlığının koyduğu %55 başarı oranını her sınavda fazlasıyla aşarak başarısını korumaya devam etmektedir.

Amacımız sadece araba kullanmayı öğrenmiş insanlar yetiştirmek değil, trafik kültürünü benimsemiş, trafik kurallarının önemini anlamış ve kurallara uygun araç kullanmayı alışkanlık haline getirmiş aktif sürücüler yetiştirmektir.

Eğitimlerimizi sınav alanında, sınav araçlarıyla yapıyor olmamız adayın sınav gününü sıkıntısız atlatmasına yardımcı olmaktadır. Aday bildiği alanda, bildiği araçla sınava girdiği için kendini güvende hissetmekte bu da heyecan faktörünü en aza indirmektedir.

Direksiyon eğitimleri kapsamında; 2 ders similatör, 14 ders akan trafik eğitimi vermekteyiz. Eğitim günlerini sürücü adaylarımızla birlikte belirleyip, programı olabilecek en verimli hale getirmekteyiz.

İşinde uzman eğitmenlerimiz sayesinde öğrenme süreci hızlanmakta ve sınav başarılarımız artmaktadır.